دسته بندی خبر ها

دسته بندی خبر ها

 باشگاه مشتریان وفادار
هایمااس5  توربواتوماتیکت ایران خودرو در هتل هما 1 مشهد

هایمااس5 توربواتوماتیکت ایران خودرو در هتل هما 1 مشهد;

مراسم معرفی و رونمایی از خودرو هایمااس5 با حضور خبرنگاران رسانه های همگانی، مدیران گروه صنعتی ایران خودرو و مقامات استان خراسان رضوی در هتل هما 1 مشهد برگزار شد.

مدیرعامل ایران خودرو خراسان در این مراسم، افزودن سالانه یک محصول SUV به سبد محصولات این شرکت را از اهداف راهبردی عنوان کرد و گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، درسال1400 ، 20 تا 25درصدازمحصولاتSUV موجود در بازار متعلق به گروه صنعتی ایران خودرو خواهد بود.

مهندس بیژن زاهدی فرد ضمن تاکید بر افزایش ظرفیت تولید در سایت خراسان گفت: تیراژ تولید از 210دستگاه در سال 93 به بیش از 600دستگاه در سال 96 افزایش یافته است.

زاهدی فرد اشتغالزایی در منطقه را از نتایج تولید در سایت خراسان دانست و افزود: در 3سال اخیر حدود 1300 نفر مشغول به کار شده اند که این اقدام در راستای مسئولیت های اجتماعی ایران خودرو بوده که مانع از مهاجرت به مناطق شهری شده است.

گفتنی است پس از عرضه محصول شاسی بلند هایما اس7توربوشارژ و استقبال مشتریان از این برند و محصول و با توجه به نیاز و تقاضای مشتریان در بخش محصولات کراس اوور، گروه صنعتی ایران خودرو محصول جدید جوان پسند هایما اس5را به بازار معرفی کرد. این محصول در سایت ایران خودرو خراسان به تولید خواهد رسید و طبق برنامه از دی ماه 96 وارد بازار خواهد شد.

پیش بینی می شود، هایما اس5  بتواند با مزایا و قیمتی رقابتی و امکانات روز و مدرن خود نسبت به خودروهای هم کلاس، سهم مناسبی از بازار خودروهای کراس اوور را از آن خود کند.

در پایان مدیر عامل ایران خودرو خراسان با اشاره به راه اندازی مجدد هتل هما 1 مشهد و ابراز خشنودی از حضور در این هتل ، از مدیریت و کارکنان هتل به جهت همکاری با این گروه در اجرای هر چه بهتر مراسم معارفه محصولات گروه خودرو سازی ایران خودرو تشکر را کرد.

;

باید درصنعت حمل ونقل ریلی گفتمان و ادبیات جدید ایجادکنیم

باید درصنعت حمل ونقل ریلی گفتمان و ادبیات جدید ایجادکنیم;

مدیرعامل هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی (هگتا) درجمع شورای مدیران شرکت حمل ونقل ریلی رجاکه درهتل هما1 مشهد برگزارشد،گفت: ورود رجا به جمع شرکت های مربوط به تامین اجتماعی یک فرصت است که بایدازاین فرصت بهره برداری کرد.

دکترابراهیمبای سلامی افزود: باید از دارایی های نهفته درحوزه حمل ونقل ریلی استفاده کرده وگفتمان و ادبیات جدید درحمل ونقل ایجادکنیم.

مدیرعامل هگتا با اشاره به همسطح سازی اطلاعات مدیران این صنعت خاطرنشان کرد: بایدمفاهیم جدیدی برای توسعه داشته باشیم تا ادبیات توسعه راتولید و ایجادگفتمان نماییم.

وی افزود: باید درساختارتولید واقتصادکشورتحول لازم اتفاق افتدتا هم افزایی لازم دراین زمینه ایجاد شود.

ابراهیمبای سلامی بامفید دانستن فعالیتهای رجا درایجادتحرک تولیدات داخلی شرکتهای واگنسازی اظهارداشت: رجاشرکتهای واگنسازی راکه درحا ل تعطیلی بود وادار به فعالیت وتحرک کرد وباعث شد شرکتهای واگنسازی داخلی مجددا شروع به فعالیت کنند.

وی گفت: میانگین عمر ناوگان مسافری شرکت رجا بالاست واین درصنعت حمل ونقل ریلی مسافری یک اشکال است که بایدبرطرف شود.

دکترابراهیمبای سلامی افزود: بایدکارهای نو وجدیدایجادکنیم تا ازگرفتاریهای فعلی وتوسعه نیافتگی نجات پیداکنیم.

 در ادامه مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا نیز  بیان کرد: شرکت رجا و سایر شرکت‌های حمل و نقل ریلی نیازمند حمایت دولت هستند که با اهتمام و استقرار دولت دوازدهم امیدواریم این مهم به انجام برسد.رجبی در جمع مدیران رجا اظهار داشت: ‌سال جاری ‌سال موفقیت نسبی رجا است، با جذب منابع و افزایش سرمایه، اخذ تسهیلات و اعتبارهای بلند مدت با سود کم، کاهش هزینه های عملیاتی، افزایش درآمد شرکت و نوسازی و بازسازی واگن‌ها، در سال جاری و سال آتی وضعیت رجا بهبود می‌یابد.

وی اضافه کرد: پیمانکاران و شرکای رجا باید همکاری علمی و بهینه‌تری داشته باشند تا به کمک آنها بدنه رجا ترمیم و خدمات آن بهبود یابد.

  لازم  به ذکر است با توجه به  اقامت گروه مدیران ارشد شرکت رجا در هتل هما 1 و استفاده از خدمات و امکانات عالی و کیفی هتل، مدیران این شرکت ضمن تشکر ویژه از مدیریت و کارکنان این هتل، برای بهره مندی از خدمات و  امکانات  هتل در  آینده اظهار تمایل کردند.

;

>