هتل هما 1 مشهد میزبان وزیر ورزش و جوانان

هتل هما 1 مشهد میزبان وزیر ورزش و جوانان

news Image

هتل هما 1 مشهد میزبان وزیر ورزش و جوانان

1396/08/29

   دکتر سلطانی فر در نشست مشترک معاونین و مدیران کل ستادی و استانی وزارت ورزش وجوانان در هتل هما 1 مشهد گفت: بودجه سال آینده با توجه به عملکرد هر حوزه تعیین خواهد شد.

وی گفت : دولت یازدهم در بخش‌های مختلف و ایجاد ثبات و آرامش در کشور عملکرد بسیار خوبی داشته است، اما در دور دوم خود می‌خواهد همانند برجام در سایر حوزه‌‌ها گشایش ایجاد کند تا مانند اقتصاد در دیگر حوزه‌ها هم شاهد رشد و پیشرفت باشیم.

  وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: ما باید فضا را به گونه‌ای مدیریت کنیم که بخش خصوصی برای حضور در ورزش و سرمایه گذاری در این حوزه احساس امنیت کند همچنین باید فضا به شکلی باشد که مشارکت اجتماعی و اقبال عمومی به حوزه ورزش و جوانان افزایش یابد.

       در پایان این گردهمایی با توجه به بازگشایی هتل، وزیر ورزش و جوانان کشور با همراهی مدیر کل ورزش و جوانان استان و مدیر کل هتل هما 1 مشهد از بخشهای مختلف بویژه طبقات بازدید کرد.

 وی با توجه به حضور و اقامت خود در هتل هما 1مشهد، خدمات و امکانات هتل را بسیار حرفه ای دانست و ضمن تقدیر از مدیریت هتل از مجموعه گروه هتلهای هما به عنوان مجموعه ای با برند بالا و پیشرو در صنعت هتلداری کشور نام برد.  

>