هایمااس5 توربواتوماتیکت ایران خودرو در هتل هما 1 مشهد

هایمااس5 توربواتوماتیکت ایران خودرو در هتل هما 1 مشهد

news Image

هایمااس5  توربواتوماتیکت ایران خودرو در هتل هما 1 مشهد

1396/07/04

مراسم معرفی و رونمایی از خودرو هایمااس5 با حضور خبرنگاران رسانه های همگانی، مدیران گروه صنعتی ایران خودرو و مقامات استان خراسان رضوی در هتل هما 1 مشهد برگزار شد.

مدیرعامل ایران خودرو خراسان در این مراسم، افزودن سالانه یک محصول SUV به سبد محصولات این شرکت را از اهداف راهبردی عنوان کرد و گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، درسال1400 ، 20 تا 25درصدازمحصولاتSUV موجود در بازار متعلق به گروه صنعتی ایران خودرو خواهد بود.

مهندس بیژن زاهدی فرد ضمن تاکید بر افزایش ظرفیت تولید در سایت خراسان گفت: تیراژ تولید از 210دستگاه در سال 93 به بیش از 600دستگاه در سال 96 افزایش یافته است.

زاهدی فرد اشتغالزایی در منطقه را از نتایج تولید در سایت خراسان دانست و افزود: در 3سال اخیر حدود 1300 نفر مشغول به کار شده اند که این اقدام در راستای مسئولیت های اجتماعی ایران خودرو بوده که مانع از مهاجرت به مناطق شهری شده است.

گفتنی است پس از عرضه محصول شاسی بلند هایما اس7توربوشارژ و استقبال مشتریان از این برند و محصول و با توجه به نیاز و تقاضای مشتریان در بخش محصولات کراس اوور، گروه صنعتی ایران خودرو محصول جدید جوان پسند هایما اس5را به بازار معرفی کرد. این محصول در سایت ایران خودرو خراسان به تولید خواهد رسید و طبق برنامه از دی ماه 96 وارد بازار خواهد شد.

پیش بینی می شود، هایما اس5  بتواند با مزایا و قیمتی رقابتی و امکانات روز و مدرن خود نسبت به خودروهای هم کلاس، سهم مناسبی از بازار خودروهای کراس اوور را از آن خود کند.

در پایان مدیر عامل ایران خودرو خراسان با اشاره به راه اندازی مجدد هتل هما 1 مشهد و ابراز خشنودی از حضور در این هتل ، از مدیریت و کارکنان هتل به جهت همکاری با این گروه در اجرای هر چه بهتر مراسم معارفه محصولات گروه خودرو سازی ایران خودرو تشکر را کرد.

>